Type O Negative

Reaktywacja TYPE O NEGATIVE


#1 2014-04-16 09:04:27

Shiryou

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 33
Punktów :   

dla fanów Josha

dla fanów Josha

AGA W
Niezarejestrowany
18:37 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx

pewnie tam was ma Josh..

http://pl.youtube.com/watch?v=7vC_48AOcSM


Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
18:39 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx





pewnie tam was ma Josh..

http://pl.youtube.com/watch?v=7vC_48AOcSM


Napisane przez AGA W



Co tam szemrzesz, strumyczku...?
Byłaś na koncrcie 14.06?
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
18:43 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx









pewnie tam was ma Josh..

http://pl.youtube.com/watch?v=7vC_48AOcSM


Napisane przez AGA W



Co tam szemrzesz, strumyczku...?
Byłaś na koncrcie 14.06?
Napisane przez keltoi



----------------
ewentualnie może wam Josh pomachać.... h. u. j.e.m.
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
18:46 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx













pewnie tam was ma Josh..

http://pl.youtube.com/watch?v=7vC_48AOcSM


Napisane przez AGA W



Co tam szemrzesz, strumyczku...?
Byłaś na koncrcie 14.06?
Napisane przez keltoi



----------------
ewentualnie może wam Josh pomachać.... h. u. j.e.m.
Napisane przez AGA W



Act of desperation! I will curse! I am so damn piteous I can't do anytjing else, boo- hoo...
Płyń... płyń, ach, płyń...

... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
18:48 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx
na szczeście Peter nie jest tak zdesperowany...
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
19:17 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx




na szczeście Peter nie jest tak zdesperowany...
Napisane przez AGA W



Czy do Ciebie w ogóle trafia coś z tego, co Ci ludzie mówią, czy tak swobodnie odbija się od czaszki...?

... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
0 (-)
Niezarejestrowany
19:34 07-1-2007

IP: 213.77.xxx.xxx
Aga W , Peter już pokazał tyłek w całej okazałości albo jeszcze więcej, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz tylko ostatniej płyty Ton, he, he.
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
19:42 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx




Aga W , Peter już pokazał tyłek w całej okazałości albo jeszcze więcej, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz tylko ostatniej płyty Ton, he, he.
Napisane przez 0 (-)



Oooo tak, Jego występ w Playgirl mam w wersji cyfrowej i skserowanej od dobrej koleżanki z jueseju... A jest co pokazać, jest.... *devilish smile*
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
20:08 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx








Aga W , Peter już pokazał tyłek w całej okazałości albo jeszcze więcej, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz tylko ostatniej płyty Ton, he, he.
Napisane przez 0 (-)



Oooo tak, Jego występ w Playgirl mam w wersji cyfrowej i skserowanej od dobrej koleżanki z jueseju... A jest co pokazać, jest.... *devilish smile*
Napisane przez keltoi




no a myślałam, że jesteś bardziej kumata...

I potrafisz rozróżnić pokazywanie dupy i h..a fanom na koncercie od pozowania na golasa do jakiegos pisma.
Odpowiedz z cytatem
0 (-)
Niezarejestrowany
20:15 07-1-2007

IP: 213.77.xxx.xxx
Cholera a mój stary się wkurwia jak sobie zwykłe fotki Steela oglądam, a te z Playgirl mam zakamuflowane, zakodowane i wszystko tak zrobione, żeby się nie połapał.
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
20:19 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx












Aga W , Peter już pokazał tyłek w całej okazałości albo jeszcze więcej, ale co ty możesz wiedzieć jak słuchasz tylko ostatniej płyty Ton, he, he.
Napisane przez 0 (-)



Oooo tak, Jego występ w Playgirl mam w wersji cyfrowej i skserowanej od dobrej koleżanki z jueseju... A jest co pokazać, jest.... *devilish smile*
Napisane przez keltoi




no a myślałam, że jesteś bardziej kumata...

I potrafisz rozróżnić pokazywanie dupy i h..a fanom na koncercie od pozowania na golasa do jakiegos pisma.
Napisane przez AGA W


Gdybyś tylko była w stanie odróżnić realia od surrealistycznego, ocierającego się o prowokacje humoru, to mogłybyśmy porozmawiać... :sigh: Jako iż należysz do osób impregnowanych na logiczne argumenty, będę się świetnie bawić wciąż i wciąż przeciwstawiając je Twojemu irracjonalnemu stanowisku.
Cathching up? ;]
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
20:23 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx



Gdybyś tylko była w stanie odróżnić realia od surrealistycznego, ocierającego się o prowokacje humoru, to mogłybyśmy porozmawiać... :sigh: Jako iż należysz do osób impregnowanych na logiczne argumenty, będę się świetnie bawić wciąż i wciąż przeciwstawiając je Twojemu irracjonalnemu stanowisku.
Cathching up? ;]
Napisane przez keltoi




niezłe masz poczucie humoru, śmieszy cię, jak ktoś ci macha fiutem przed nosem i pokazuje odbyt.

zaprawde śmieszne to strasznie jest.
Odpowiedz z cytatem
0 (-)
Niezarejestrowany
20:29 07-1-2007

IP: 213.77.xxx.xxx
Ago W ! Piotrek pokazał przecież dupę wszystkim fanom już dawno temu, na okładce płyty "The Origin of the Faces", która zajebiście się dzięki temu sprzedawała.
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
20:35 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx




Ago W ! Piotrek pokazał przecież dupę wszystkim fanom już dawno temu, na okładce płyty "The Origin of the Faces", która zajebiście się dzięki temu sprzedawała.
Napisane przez 0 (-)



-----------
jak piszesz było to dawno temu...
no i skąd ta pewność, czyja to była dupa?
nawet gdyby Petera, to jak widać już dawno z tego wyrósł, a Josh, niestety zatrzymał się na tym smutnym, dupowatym i h...owym etapie.
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
20:41 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx







Gdybyś tylko była w stanie odróżnić realia od surrealistycznego, ocierającego się o prowokacje humoru, to mogłybyśmy porozmawiać... :sigh: Jako iż należysz do osób impregnowanych na logiczne argumenty, będę się świetnie bawić wciąż i wciąż przeciwstawiając je Twojemu irracjonalnemu stanowisku.
Cathching up? ;]
Napisane przez keltoi




niezłe masz poczucie humoru, śmieszy cię, jak ktoś ci macha fiutem przed nosem i pokazuje odbyt.

zaprawde śmieszne to strasznie jest.
Napisane przez AGA W



Masz, poczytaj sobie, doinformuj się, dowiedz się czegoś o prowokacji artystycznej i brzydocie w sztuce, może pomoże...
http://www.forensic-medicine.pl/index.p … ntent&task =view&id=49

Wiesz na czym polega problem? Masz pewną hierarchię wartości i pewnie dobrze Ci się z tym żyje - i świetnie, nie mam nic do tego. Obraża Cię poczucie humoru Josh'a. But You know what honey? I'm not loosing mu sleep! Usiłujesz mi narzucić swoje zasady, usiłujesz mi wmówić, że masz rację, usiłujesz mi wmówić, że dobrze znasz angielski, razem z jego amerykańską odmiana slangu...
A to błąd. Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to usiłować mi coś wmówić.
Czy Ty, naiwna istoto, wiesz, że jest ogromna grupa fanów TypeO, która uważa, że na takie "familiarne" zachowania Josh'a trzeba sobie zasłużyć i tylko przed publicznością, którą zespół bardzo lubi, takie performace się odstawia? Nie wiesz. To się dowiedz, god damn it! Albo dalej siedź w swoim zatęchłym światku. Zdaj sobie sprawę z tego, ze na świecie żyją ludzie inni, ale nie gorsi czy głupsi od Ciebie. Przyswój to, alebo idź na trening asertywności i tolreancji.
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
Didi
Typoholik

Nadano:
20:42 07-1-2007
Posty:241
Zarejestrowany:
16:25 06-23-2007

IP: 194.0.xxx.xxx








Ago W ! Piotrek pokazał przecież dupę wszystkim fanom już dawno temu, na okładce płyty "The Origin of the Faces", która zajebiście się dzięki temu sprzedawała.
Napisane przez 0 (-)



-----------
jak piszesz było to dawno temu...
no i skąd ta pewność, czyja to była dupa?
nawet gdyby Petera, to jak widać już dawno z tego wyrósł, a Josh, niestety zatrzymał się na tym smutnym, dupowatym i h...owym etapie.
Napisane przez AGA W



Aga, aż boję się domyślać co leży u podstaw Twojej niechęci do Josha..


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
20:49 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx




Masz, poczytaj sobie, doinformuj się, dowiedz się czegoś o prowokacji artystycznej i brzydocie w sztuce, może pomoże...
http://www.forensic-medicine.pl/index.p … ntent&task =view&id=49

Wiesz na czym polega problem? Masz pewną hierarchię wartości i pewnie dobrze Ci się z tym żyje - i świetnie, nie mam nic do tego. Obraża Cię poczucie humoru Josh'a. But You know what honey? I'm not loosing mu sleep! Usiłujesz mi narzucić swoje zasady, usiłujesz mi wmówić, że masz rację, usiłujesz mi wmówić, że dobrze znasz angielski, razem z jego amerykańską odmiana slangu...
A to błąd. Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to usiłować mi coś wmówić.
Czy Ty, naiwna istoto, wiesz, że jest ogromna grupa fanów TypeO, która uważa, że na takie "familiarne" zachowania Josh'a trzeba sobie zasłużyć i tylko przed publicznością, którą zespół bardzo lubi, takie performace się odstawia? Nie wiesz. To się dowiedz, god damn it! Albo dalej siedź w swoim zatęchłym światku. Zdaj sobie sprawę z tego, ze na świecie żyją ludzie inni, ale nie gorsi czy głupsi od Ciebie. Przyswój to, alebo idź na trening asertywności i tolreancji.
Napisane przez keltoi




tak... strona medycyny sądowej jak najbardziej pasuje do opisu na niej sztuki


są różni artyści, jeden nawet zrobił gówno na środku galerii w ramach perfomance.
Już widzę twój zachwyt!


niestety ani dupa, ani fiuty, ani nawet gówna pokazywane mi przez różnych "artystów" nie robią na mnie wrażenia oprócz głębokiego współczucia dla psychiki takiego osobnika.

ale jeszcze bardziej budzi moje współczucie ktoś kto się tym zachwyca..

zaprawde bardzo mu współczuję...

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
20:52 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx





Aga, aż boję się domyślać co leży u podstaw Twojej niechęci do Josha..
Napisane przez Didi



ależ nie bój się, zapewne u podstaw leży to, że Josh jest żydem! Czyż nie?
no bo gdyby katolik mi pokazywał odbyt i fiuta to pewnie piszczałabym zachwycona?
rotfl

Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
20:55 07-1-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx








Masz, poczytaj sobie, doinformuj się, dowiedz się czegoś o prowokacji artystycznej i brzydocie w sztuce, może pomoże...
http://www.forensic-medicine.pl/index.p … ntent&task =view&id=49

Wiesz na czym polega problem? Masz pewną hierarchię wartości i pewnie dobrze Ci się z tym żyje - i świetnie, nie mam nic do tego. Obraża Cię poczucie humoru Josh'a. But You know what honey? I'm not loosing mu sleep! Usiłujesz mi narzucić swoje zasady, usiłujesz mi wmówić, że masz rację, usiłujesz mi wmówić, że dobrze znasz angielski, razem z jego amerykańską odmiana slangu...
A to błąd. Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to usiłować mi coś wmówić.
Czy Ty, naiwna istoto, wiesz, że jest ogromna grupa fanów TypeO, która uważa, że na takie "familiarne" zachowania Josh'a trzeba sobie zasłużyć i tylko przed publicznością, którą zespół bardzo lubi, takie performace się odstawia? Nie wiesz. To się dowiedz, god damn it! Albo dalej siedź w swoim zatęchłym światku. Zdaj sobie sprawę z tego, ze na świecie żyją ludzie inni, ale nie gorsi czy głupsi od Ciebie. Przyswój to, alebo idź na trening asertywności i tolreancji.
Napisane przez keltoi




tak... strona medycyny sądowej jak najbardziej pasuje do opisu na niej sztuki


są różni artyści, jeden nawet zrobił gówno na środku galerii w ramach perfomance.
Już widzę twój zachwyt!


niestety ani dupa, ani fiuty, ani nawet gówna pokazywane mi przez różnych "artystów" nie robią na mnie wrażenia oprócz głębokiego współczucia dla psychiki takiego osobnika.

ale jeszcze bardziej budzi moje współczucie ktoś kto się tym zachwyca..

zaprawde bardzo mu współczuję...

Napisane przez AGA W



I widzisz, znów misjudgement. Prowokacja to stara sztuczka. I wiesz kto się na nią łapie? Ty! Ludzie śmieją się, bo wiedzą, że to prowokacja. A Ty bierzesz to serio i wychodzisz na zawstydzoną kobitkę. Ludzie się denerwują, usiłując Ci to wytłumaczyć, a Ty nic...!
No, rusz głową, przemyśl to jeszcze raz... Przecież mieszkasz pewnie w duzym mieście, studiowałaś może nawet jakiś fajny przeedmiot... No? To co, pozastanawiamy się...?
Pleeeeeeeeeeeeeeaaaaase...

... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
21:05 07-1-2007

IP: 83.4.xxx.xxx
sęk w tym, ze prowokacja jest dobra tylko raz, pokazywana potem ta sama prowokacja wielokrotnie traci sens i jest co najwyżej śmieszna.. w ramach obciachu.

to jest po prostu nudne, nie odkrywcze i wyraża raczej frustrację prowokatora, ze nie potrafi już niczym prowokować, bo się zużyły mu środki.


Odpowiedz z cytatem
Red
Typoholik

Nadano:
21:09 07-1-2007
Posty:167
Zarejestrowany:
18:41 12-20-2003

IP: 83.24.xxx.xxx
Josh jest Joshem... zawsze taki był...
Ja też nie lubię widoku odbytu, ale cóż... się kocha kapelę, to się ją akceptuje z jej wszystkimi odchyłami.

Najwyżej można oczki zamknąć na niektóre widoki na scenie...

Na każdą osobe, której dupa Josha przeszkadza (typu ja), jest 50 osób, które to niesamowicie rozbawiło... a Josh daje gawiedzi to, co gawiedź chce.

I tyle.


Odpowiedz z cytatem
0 (-)
Niezarejestrowany
21:11 07-1-2007

IP: 213.77.xxx.xxx
Jest jedno wyjście z tej sytuacji Aga W powinna znaleźć sobie inny zespół do "uwielbiania" , bo fakt jest taki, że Type 0 to nie tylko Peter ale i Josh. Oni nie byli święci, nie są i nie będą. ...może powinna zostać fanką jakiegoś chóru kościelnego ?
Odpowiedz z cytatem
Red
Typoholik

Nadano:
02:47 07-2-2007
Posty:167
Zarejestrowany:
18:41 12-20-2003

IP: 194.126.xxx.xxx
Wyciapałam wszystkie nasze tyrady religijne do topiku "Wątki religijne" i będę tak sobie powoli sprzątać, dopóki np. topik poświęcony dupie Josha nie przestanie się zamieniać w topik "nawróceniowy" Petera.

To byłoby moje marzenie... bo sprzątane jest strasznie żmudne.

PS.
dalej podejrzewam, że AGA W to w rzeczywistości troll przeprowadzajacy jakieś badana naszym kosztem...
Tak się właśnie zabawiali moi koledzy na studiach psychologicznych w celu napisania magisterki.

........................................................

A wracając do tematu przewodniego, to dupa Josha jest włochata i wcale nie chcę je więcej oglądać, ale jako że kocham muzę TON, to akceptuję jednego z dwóch jej twórców takim, jakim jest, byleby dalej tworzył.
Mimo, że osobiście nie lubię go i już.
Petera, Kennyego i Johnnyego uwielbiam, bo to sympatyczne chłopaki, a Josha cholera nie lubię.



Zmodyfikowano: 02:51 07-2-2007


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
13:09 07-2-2007

IP: 83.4.xxx.xxx




Wyciapałam wszystkie nasze tyrady religijne do topiku "Wątki religijne" i będę tak sobie powoli sprzątać, dopóki np. topik poświęcony dupie Josha nie przestanie się zamieniać w topik "nawróceniowy" Petera.

To byłoby moje marzenie... bo sprzątane jest strasznie żmudne.

PS.
dalej podejrzewam, że AGA W to w rzeczywistości troll przeprowadzajacy jakieś badana naszym kosztem...
Tak się właśnie zabawiali moi koledzy na studiach psychologicznych w celu napisania magisterki.

........................................................

A wracając do tematu przewodniego, to dupa Josha jest włochata i wcale nie chcę je więcej oglądać, ale jako że kocham muzę TON, to akceptuję jednego z dwóch jej twórców takim, jakim jest, byleby dalej tworzył.
Mimo, że osobiście nie lubię go i już.
Petera, Kennyego i Johnnyego uwielbiam, bo to sympatyczne chłopaki, a Josha cholera nie lubię.



Zmodyfikowano: 02:51 07-2-2007
Napisane przez Red



niesamowite Red, ze chociaż w jednej sprawie się zgadzamy... w nielubieniu Josha...

i nie przeprowadzam badań, hehe

Odpowiedz z cytatem
aibell
Niezarejestrowany
18:45 07-2-2007

IP: 83.12.xxx.xxx
Też uważam że dupa Josha jest obleśna i lepiej żeby zakopał ją gdzieś i więcej nie pokazywał
Nie cierpie włochatych dup Spasionych też nie ale to się już Josha nie tyczy
Odpowiedz z cytatem
Planescape 

Nadano:
12:33 07-3-2007
Posty:303
Zarejestrowany:
18:13 05-17-2007

IP: 89.76.xxx.xxx
Chyba muszę powiedzieć coś ponadczasowego z czym wreszczie nikt nie będzie się kłócił: "Chcesz żeby o tobie mówili? Pokaż publicznie dupę. Zaistniejesz medialnie a może nawat na forum TON będą o tobie mówić"
"It is sometimes an appropriate response to reality to go insane." - Philip K. Dick

Odpowiedz z cytatem
Mefisto666 
Typoholik

Nadano:
19:45 07-3-2007
Posty:54
Zarejestrowany:
17:28 06-16-2007

IP: 195.150.xxx.xxx
Z przykrością i zażenowaniem czytam niektóre komentarze tutaj zawarte.

Type to nie Toni Braxton, która "musi" pokazać kawałek cycka na rozdaniu MTV Awards, zeby jeszcze ktokolwiek chciał ją oglądać. Czy Wy nie rozumiecie, ze ten zespół to najwięksi jajcarze w historii rock n'rolla??? Czy znacie kogokolwiek, kto żartowałby z własnej śmierci??? Przecież wszystcy z was na pewno nawet boją się o tym pomyśleć! A ich wszystko - mówiąc kolokwialnie - WALI! Uwielbiam ich poczucie humoru - aż strach pomyśleć co by było, jakby Peter np. wyszedł na scenę w stroju SS-mana! Oczywiście nie oznaczałoby to ZUPEłNIE NIC, ale wielu "fanów" już łamałoby sobie główki CO TEż ON CHCIAł PRZEKAZAć!

Czy wy naprawde nie rozumiecie, że oni robią to na co mają ochotę? Jak Joshowi jest gorąco, to po prostu zdejmuje spodnie! I TYLE! Czy coś oznacza, że biega po scenie z wymownym gestem "FUCK YOU"? NIE! Dużym poczuciem humoru wykazało się kilka lasek na koncercie w Stodole, które równie ekspresywnie pokazywały w kierunku sceny gest "ptaka", zalotnie się przy tym uśmiechając   I O TO WłAśNIE CHODZI! Za to kocham Type - potrafią nagrać "Jesus Hitler" i ziębi ich i grzeje kto i co myśli na ten temat.... To tylko piosenka! A tekst WE HATE EVERYONE najdobitniej to obrazowuje...

Pozdrowienia dla fanów, którzy NIENAWIDZą WSZYSTKICH!!!! <SIC!>
I\'m wreck, I\'m sleaze, I\'m ROCK\'N ROLL DISEASE!

Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
11:07 07-4-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 217.172.xxx.xxx



Type to nie Toni Braxton, która "musi" pokazać kawałek cycka na rozdaniu MTV Awards, zeby jeszcze ktokolwiek chciał ją oglądać.
[..]
a to kocham Type - potrafią nagrać "Jesus Hitler" i ziębi ich i grzeje kto i co myśli na ten temat.... To tylko piosenka!
[..]
Napisane przez Mefisto666



Ad 1. Nie była to Janet Jackson, z tych Jacksonów...? O_o Tak się pytam, w nurcie testowania własnej pamięci... ;P

Ad2. "Jesus Hitler" nagrało Carnivore  (a co, poprzyczepiam się!! XD) no offence of course, just to straighten up
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
Mefisto666 
Typoholik

Nadano:
14:49 07-4-2007
Posty:54
Zarejestrowany:
17:28 06-16-2007

IP: 80.50.xxx.xxx



Ad 1. Nie była to Janet Jackson, z tych Jacksonów...? O_o Tak się pytam, w nurcie testowania własnej pamięci... ;P

Ad2. \\\"Jesus Hitler\\\" nagrało Carnivore  (a co, poprzyczepiam się!! XD) no offence of course, just to straighten up 
Napisane przez keltoi



Ad. Ad.1. To była zdecydowanie Toni
Ale a propo\\\'s pamięci - ja notorycznie (choć z góry uprzedzam, ze nie slucham!) mylę Janet Jackson i Paule Abdul  Była taka piosenka \\\"Crazy Cool\\\" z kotem w klipie - która z nich to w końcu śpiewała? 

CIEKAWE, PRAWDA??? 

Ad. Ad.2. Masz rację, czepiasz się jak cholera  No to rzucę przykład... na przykład.... no ten.... no... jak mu tam było.... ten....I LIKE GOILS! 

Posłuchaj tekstu zwrotki:\\\"My tattoed ass reads EXIT ONLY\\\" i innych równie fajnych tekstów w stylu \\\"ODWALCIE SIę!:\\\" 

Zajebioza!
I\'m wreck, I\'m sleaze, I\'m ROCK\'N ROLL DISEASE!

Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
17:19 07-4-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 217.172.xxx.xxx




Ad. Ad.1. To była zdecydowanie Toni
Ale a propo\\\'s pamięci - ja notorycznie (choć z góry uprzedzam, ze nie slucham!) mylę Janet Jackson i Paule Abdul  Była taka piosenka \\\"Crazy Cool\\\" z kotem w klipie - która z nich to w końcu śpiewała? 

CIEKAWE, PRAWDA??? 

Ad. Ad.2. Masz rację, czepiasz się jak cholera  No to rzucę przykład... na przykład.... no ten.... no... jak mu tam było.... ten....I LIKE GOILS! 

Posłuchaj tekstu zwrotki:\\\"My tattoed ass reads EXIT ONLY\\\" i innych równie fajnych tekstów w stylu \\\"ODWALCIE SIę!:\\\" 

Zajebioza!
Napisane przez Mefisto666



-> 1. O! Nie znam, nie wiem... O_o

-> 2. Tu się z Kolegą Piekielnym zgodzę, TypeO mają jakiś taki wątek "mamy was głęboko w naszym parowie". Skąd indziej wziął by się pomysł na radosne, tradycyjne skandowanie "Fuck You!" przez fanów, zainaugurowane cyfrowo w płytę,a w końcu przechwycone na występach live?
"You paid 15 $, 15 american dollars, to get in here. And we're getting paid, for playing this shit. So who's the real asshole here?" ^_^ So TypeO... Mają chłopaki dystans do gwiazdorstwa, jakby się ktoś pytał... :rotfl:
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
21:26 07-4-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 217.172.xxx.xxx


Uwielbiam ich poczucie humoru - aż strach pomyśleć co by było, jakby Peter np. wyszedł na scenę w stroju SS-mana! Oczywiście nie oznaczałoby to ZUPEłNIE NIC, ale wielu "fanów" już łamałoby sobie główki CO TEż ON CHCIAł PRZEKAZAć!

Napisane przez Mefisto666



Mefisto!
Mówisz i masz!!!
http://duffsbrooklyn.com/galleries/disp … um=26&pos= 11

ROTFL!!!!!
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
Wadera
Niezarejestrowany
22:10 07-4-2007

IP: 193.203.xxx.xxx






Uwielbiam ich poczucie humoru - aż strach pomyśleć co by było, jakby Peter np. wyszedł na scenę w stroju SS-mana! Oczywiście nie oznaczałoby to ZUPEłNIE NIC, ale wielu "fanów" już łamałoby sobie główki CO TEż ON CHCIAł PRZEKAZAć!

Napisane przez Mefisto666



Mefisto!
Mówisz i masz!!!
http://duffsbrooklyn.com/galleries/disp … um=26&pos= 11

ROTFL!!!!!
Napisane przez keltoi


Zdecydowanie to nakrycie głowy nie ma nic wspólnego z SS raczej z Vellage People(czy jak to sie tam pisze )
Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
22:40 07-4-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 217.172.xxx.xxx










Uwielbiam ich poczucie humoru - aż strach pomyśleć co by było, jakby Peter np. wyszedł na scenę w stroju SS-mana! Oczywiście nie oznaczałoby to ZUPEłNIE NIC, ale wielu "fanów" już łamałoby sobie główki CO TEż ON CHCIAł PRZEKAZAć!

Napisane przez Mefisto666



Mefisto!
Mówisz i masz!!!
http://duffsbrooklyn.com/galleries/disp … um=26&pos= 11

ROTFL!!!!!
Napisane przez keltoi


Zdecydowanie to nakrycie głowy nie ma nic wspólnego z SS raczej z Vellage People(czy jak to sie tam pisze )
Napisane przez Wadera



Village 
Oj, tam czepiasz się, a ja chciałam chłopakowi przyjemność zrobić ;D
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem
Mefisto666 
Typoholik

Nadano:
23:41 07-4-2007
Posty:54
Zarejestrowany:
17:28 06-16-2007

IP: 195.150.xxx.xxx
Hehehe, znane, znane - i za to własnie kocham tę bandę nawiedzeńców!

Ale mimo wszystko dzięki za linka - nie widziałem tej imprezki wcześniej, a widać, ze zabawa musiała być przednia  POZDRO!
I\'m wreck, I\'m sleaze, I\'m ROCK\'N ROLL DISEASE!

Odpowiedz z cytatem
keltoi
Typoholik

Nadano:
20:40 07-5-2007
Posty:147
Zarejestrowany:
15:14 07-1-2007

IP: 81.190.xxx.xxx




Hehehe, znane, znane - i za to własnie kocham tę bandę nawiedzeńców!

Ale mimo wszystko dzięki za linka - nie widziałem tej imprezki wcześniej, a widać, ze zabawa musiała być przednia  POZDRO!
Napisane przez Mefisto666



Prosię Cię bardzo... ;D
:dyg:
... ceteo censeam viram delendam esse!

Odpowiedz z cytatem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufw.pun.pl www.kula.pun.pl www.djwalu5.pun.pl www.generallyf1.pun.pl www.tibia.pun.pl