Type O Negative

Reaktywacja TYPE O NEGATIVE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2017-04-19 11:29:04

Shiryou

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 33
Punktów :   

Zgniła Zieleń - Maciej Krzywiński

Wreszcie książka, ktora mam nadzieje bedzie obowiazkowa lektura dla kazdego kto ...

Offline

 

#2 2017-04-23 11:16:08

elorelei

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zgniła Zieleń - Maciej Krzywiński

Przeczytałam wczoraj. Styl autora jest dla mnie trochę irytujący, większość cytowanych wypowiedzi Petera to tłumaczenia (dosyć koślawe wg mnie) wywiadów, które można obejrzeć chociażby na YT. Na pewno dużą wartością są wywiady, przeprowadzone przez autora, z muzykami-znajomymi Petera i pozostałych członków TON (Panowie z TON nie chcieli udzielać wywiadów do książki, ale myślę, że można to zrozumieć). Jest też kilka fajnych zdjęć.
Generalnie, mimo, że nie zachwycił mnie styl, doceniam wysiłek autora. Warto przeczytać.

Offline

 

#3 2017-04-28 20:48:39

Shiryou

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zgniła Zieleń - Maciej Krzywiński

Lepiej bym tego nie podsumowal. Za duzo miejscami niepotrzebnych mega szczegolowych nic nie wnoszacych informacji. Ogolnie cieszy to, ze w ogole taka pozycja sie ukazala, i to autorstwa Polaka

Offline

 

#4 2017-04-29 14:45:15

elorelei

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zgniła Zieleń - Maciej Krzywiński

Shiryou napisał:

Lepiej bym tego nie podsumowal. Za duzo miejscami niepotrzebnych mega szczegolowych nic nie wnoszacych informacji. Ogolnie cieszy to, ze w ogole taka pozycja sie ukazala, i to autorstwa Polaka

To prawda, swoją drogą mam wrażenie, że twórczość TON jest w Polsce bardzo mało znana (nikt z moich znajomych w zyciu o nich nie słyszał ...). Mam nadzieje, że interesująca wizualnie okładka spowoduje, ze ktoś "wygugluje" sobie co to za Panowie z Carnivore i TON i może wkręci się w ich muzykę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufw.pun.pl www.generallyf1.pun.pl www.kula.pun.pl www.tibia.pun.pl www.djwalu5.pun.pl