Type O Negative

Reaktywacja TYPE O NEGATIVE


#1 2014-04-16 10:03:00

Shiryou

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 33
Punktów :   

TłUMACZENIE These Three Things

TłUMACZENIE These Three Things

AGA W
Niezarejestrowany
17:03 06-2-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
Dziecko wyrwane z łona nieochrzczone
bez cienia wątpliwości to dzieciobójstwo
jestem winny a zatem potępiony
niszczeniu aniołów musi przyjsc teraz kres w otchlani
pozbawione raju to nie jest takie mile

na koncu zaprowadze cie do piekla
sily ciemnego zamkna twa plonaca cele
mordowac nienarodzonych
to najgorszy grzech jakiego sie dopusciles
sa jeszcze dwie inne rzeczy o ktorych powiem
dobrze je znasz

z uwaga wysluchaj slow ostrzezenia jesli rozwazasz aborcje
jesli wrzaca siarka do ktorej sie nie przyczynie
sprowadzajac na droge nieszczescia nikt nie wygral

ziemia ktora ignoruje Syna tak obcego nazwij to martwym 5-1
jesli nawracanie Syjonu poniesie porazke
coz sie rowna Barankowi powracajacemu jako Lew

nie narod, lecz samozwancze panstwo
od roku naszego Pana 1-9-4-8
droga ku okupieniu prowadzi przez pustynie
choc skaliste droga jest warta wysilku

Ja jestem walką Szymona rybaka
on wprowadzil alfę, omege, Ja jestem
blizniacy upadli rozpoczynajac Armageddon
takze nierzadnica ktora mieszka w Babilonie
wszyscy jego ludzie zebrali sie
zbawienie znalezli przez przebaczenie

Z WYWIADU Z PETEREM
Jestem całkowicie szczery. Nie chcę być kaznodzieją, mogę co najwyżej ostrzec. O tym właśnie jest These Three Things :
1 aborcja jest najcięższym z grzechów.
2 pokój na ziemi nie nastanie dopóki cały Izrael nie zjednoczy się w Chrześcijaństwie.
3 Bóg nie wybaczy człowiekowi, dopóki ludzie nie zaczną wybaczać sobie nawzajem.


Odpowiedz z cytatem
Shiryou(M)
Typoholik

Nadano:
09:47 06-4-2007
Posty:245
Zarejestrowany:
07:39 12-19-2003

IP: 83.25.xxx.xxx
dobre
Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione
[Stay Negative]

Odpowiedz z cytatem
jj
Niezarejestrowany
01:39 06-6-2007

IP: 83.22.xxx.xxx
Bardzo dobre. I jakze prawdziwe. Nie wiem tylko czemu wiedzac o tym siedzimy z zalozonymi rakoma? Bracia i Siostry, przeciez ludobojstwo dokonuje sie na naszych oczach, tu i teraz. Jak powiedzial kiedys pewien madry czlowiek - w dzisiejszych czasach nie wystarczy czlowieka poklepac po ramieniu - naleze go uderzyc mlotem kowalskim w glowe.
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
15:11 06-6-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
JJ widocznie męczy cię to ze Peter się nawrócił, to posłuchaj sobie co on mówi jeszcze ;

PS: I think the song, these three things because when I was very lost and I ask God what my purpose is because I quit because when you talk to God you are very religious, when God talks to you, you are a psychopath. So now that I have heard Gods voice. . .

AZ: Thank you for clearing that up (Ha! Ha!)

PS: But I have pretty much been instructed to say three things: One is that God will not be the man let the man be the man. That abortion is the killer of angels and I am guilty of that myself.
----------------------------

jak ci się nie podoba nikt nie każe ci słuchać TON.

NAWRÓCENIE PETERA JEST FAKTEM

PS: You know what is a really strange thing too, being like I’m not going to say a born again Christian but you know getting back to the faith again you know very strongly. A lot of the things that I have said in the past, I do have to say I regret and I do when I am on stage, before I perform, I do ask for forgiveness. But I like God you made a deal with me, I will make it worth your while.

I have learned from jail and rehab and being in a psychiatric institution, I’m still learning. But I think that I after my mothers death, I was born a roman catholic and I think that I have gone back to my faith. You know people ask me are you a born again Christian and I said no I am a dead again Christian I have always been dead. You I believe in Jesus Christ and God and the whole thing but you know I don’t shove it down anyone’s throat. You know it’s a very private personal thing and faith is really strong and I really want to see my mother and father again and also I can’t believe that somebody like Hitler and Mother Teresa are going to the same place after death. I can’t believe that.

http://www.mkblog.mk-magazine.com/wordpress/?p=778
Odpowiedz z cytatem
JJ
Niezarejestrowany
02:53 06-7-2007

IP: 83.4.xxx.xxx
alez mi sie wlasnie to jego nawrocenie podoba A TON nie slucham juz od dawna. Bardziej interesuje mnie zjednoczenie Izraela w chrzesciajanstwie.... A co do tego co mowi o narkotykach, wiezieniu i mamie slyszalem tylko jakos te tragedie w porownaniu z tymi z korymi sie zetknalem srednio do mnie trafiaja Pozdrowionka
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
15:19 06-7-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
JJ, każdy ma swoje własne na swoją miarę szytę tragedie.

Dla Petera to może nie jest tragedia, ale po prostu tęskonota za tymi, krórych kocha - matką i ojcem i ciężkie przeżycia jakie były mu pisane, gdyż jak był w wizięniu miał możność tylko kilka minut dziennie rozmawiać przez telefon z ciężko chorą matką i nigdy nie wiedział, czy następnego dnia ona bedzie jeszcze żyć...
Był przywiązany do niej, nic dziwnego - 5 straszych sióstr i on najmłodszy więc to rodzi jakąs specyficzną wieź z matką, z którą zresztą mieszkał całe życie razem.

a jak nie słuchasz TON to po co tutaj piszesz....
Odpowiedz z cytatem
Avelina_20
Niezarejestrowany
18:41 06-8-2007

IP: 83.26.xxx.xxx
Aga musimy się zgadaćmoże wyślesz mi swoje zdjęcie??
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
19:49 06-9-2007

IP: 83.20.xxx.xxx




Aga musimy się zgadaćmoże wyślesz mi swoje zdjęcie??
Napisane przez Avelina_20


-----------
a po co moje zdjęcie, nie jestem PETEREM, hehe

moje e- meil to agness8@wp.pl jak chcesz to pisz.

pozdrawiam,
a
Odpowiedz z cytatem
Avelina_20
Niezarejestrowany
11:40 06-10-2007

IP: 83.26.xxx.xxx
Już napisałam do Ciebieczekam na odpowiedź
Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
22:29 06-12-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx




dobre
Napisane przez Shiryou


Wcale nie dobre - to niestety jest po prostu bełkot. I nie wiem czy w oryginale to ten sam bełkot (bo moja znajomość angielskiego nie wyrabia przy niektórych tekstach Petera), czy tylko tłumaczenie jest do bani.


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
22:44 06-12-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
tłumaczenie nie jest moje, ale w miarę dosłowne jest.

wiadomo, że to jezyk poetycki. Peter ma odnośniki do Bibli zwłaszcza do apokalipsy, i Starego Testamentu - gdzie są proroctwa o przyjściu Mesjasza, czyli Jezusa, którego Syjon - Izrael nie uznał. Jezus przyszedł jako Baranek ofiarny a wróci jako Lew walczący aby sądzić swój naród wybrany, który Go odrzucił .

Peter pisze wprost od Boga - Ja jestem walką Szymona rybaka on wprowadzil alfę, omege, Ja jestem

chodzi o sw. Pawla - następce Pana Jezusa i każdego następnego Papieża.

blizniacy upadli rozpoczynajac Armageddon
bliźniacy czyli wierze w NEW YORKU w 2001 są
nazywane w USA bliźniakami.



cały tekst ma charakter proroctwa co potwierdza sam Peter w wywiadach, proroctwa otrzymanego od Boga.

Peter uważa się za proroka zagłady i o tym jest cała płyta, sam tytuł o tym wskazuje, chodzi o wyrażenie z Bibli o powtórnej śmierci. DEAD AGAIN czyli wieczną smiercią ostateczna zagładą

Peter jest prorokiem i ja mu wierze.
Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
23:23 06-12-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx




tłumaczenie nie jest moje, ale w miarę dosłowne jest.

wiadomo, że to jezyk poetycki. Peter ma odnośniki do Bibli zwłaszcza do apokalipsy, i Starego Testamentu - gdzie są proroctwa o przyjściu Mesjasza, czyli Jezusa, którego Syjon - Izrael nie uznał. Jezus przyszedł jako Baranek ofiarny a wróci jako Lew walczący aby sądzić swój naród wybrany, który Go odrzucił .

Peter pisze wprost od Boga - Ja jestem walką Szymona rybaka on wprowadzil alfę, omege, Ja jestem

chodzi o sw. Pawla - następce Pana Jezusa i każdego następnego Papieża.

blizniacy upadli rozpoczynajac Armageddon
bliźniacy czyli wierze w NEW YORKU w 2001 są
nazywane w USA bliźniakami.



cały tekst ma charakter proroctwa co potwierdza sam Peter w wywiadach, proroctwa otrzymanego od Boga.

Peter uważa się za proroka zagłady i o tym jest cała płyta, sam tytuł o tym wskazuje, chodzi o wyrażenie z Bibli o powtórnej śmierci. DEAD AGAIN czyli wieczną smiercią ostateczna zagładą

Peter jest prorokiem i ja mu wierze.
Napisane przez AGA W


Dzięki za wyjaśnienie, ale dalej nie rozumiem o co chodzi. Niestety bełkot pozostaje bełkotem niezależnie od tego czy został skompilowany z cytatów czy napisany samodzielnie. Zresztą biorąc parę cytatów z Biblii można stworzyć nieźle odjechane teksty.
Jeśli uważasz Petera za proroka to coś jest nie w porządku. Nie chcę powiedzieć wprost, że z Tobą, ale zastanów się co pleciesz. Nie sądzę żeby Peter uważał się za proroka, myślę raczej, że z jego strony to licentia poetica. Gdyby jednak miało tak być, to bardzo by mnie to zasmuciło, bo lubię faceta.


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
08:33 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
Jeśli uważasz Petera za proroka to coś jest nie w porządku. Nie chcę powiedzieć wprost, że z Tobą, ale zastanów się co pleciesz. Nie sądzę żeby Peter uważał się za proroka, myślę raczej, że z jego strony to licentia poetica. Gdyby jednak miało tak być, to bardzo by mnie to zasmuciło, bo lubię faceta.
-----------------------------------
Niestety ale muszę Cię zmartwić w jednym z wywiadów mówi o tym ze dostał przekaż tego tekstu od Boga, a ktoś, kto dostaje przekazy od Boga ABY OGłASZAł JE CAłEMU śWIATU, co czyni przecież Peter, to nic innego jak głoszenie proroctwa według naszej - Petera i mojej religii. A osoba, która głosi proroctwa to rzecz jasna PROROK. Dla katolików jest to oczywiste.

Sam zresztą o tym śpiewa

So now the star has fallen washing away the seas
The seventh seal's been opened it's running your fears
Are you paranoid the coming asteroid
Has got your name tattooed on it
This stone's called apophis

It brings apocalypse
I am a prophet of doom

pozostaje ci się zasmucić....
Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
08:48 06-13-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx




Jeśli uważasz Petera za proroka to coś jest nie w porządku. Nie chcę powiedzieć wprost, że z Tobą, ale zastanów się co pleciesz. Nie sądzę żeby Peter uważał się za proroka, myślę raczej, że z jego strony to licentia poetica. Gdyby jednak miało tak być, to bardzo by mnie to zasmuciło, bo lubię faceta.
-----------------------------------
Niestety ale muszę Cię zmartwić w jednym z wywiadów mówi o tym ze dostał przekaż tego tekstu od Boga, a ktoś, kto dostaje przekazy od Boga ABY OGłASZAł JE CAłEMU śWIATU, co czyni przecież Peter, to nic innego jak głoszenie proroctwa według naszej - Petera i mojej religii. A osoba, która głosi proroctwa to rzecz jasna PROROK. Dla katolików jest to oczywiste.

Sam zresztą o tym śpiewa

So now the star has fallen washing away the seas
The seventh seal's been opened it's running your fears
Are you paranoid the coming asteroid
Has got your name tattooed on it
This stone's called apophis

It brings apocalypse
I am a prophet of doom

pozostaje ci się zasmucić....
Napisane przez AGA W


A nie uważasz, że gdybyśmy wierzyli we wszystko co wyśpiewują, wypisują, wymalowują itd różni artyści, to byśmy chyba w psychiatryku wylądowali? Czy wierzysz w to że aktor grający Np.Dartha Vadera w Gwiezdnych Wojnach jest rzeczywiście Vaderem?


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
09:08 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
widac, ze nie jesteś osobą wierząca, katolikiem.
My katolicy przyjmujemy to, że ktoś inny wierzący - katolik może otrzymac proroctwo od Boga o ważnym dla ludzi i świata znaczeniu.

całe Pismo sw jest pełne proroków, wielu było prześladowanych i nie uznawanych. Tak się dzieje i dziś. Ludzie otrzymuja proroctwa jak Peter i ogłaszają je światu, w imieniu Boga. A swiat odrzuca te proroctwa i proroków. Jesteś tego doskonalym przykładem.

Wierzymy ze przez człowieka może działać Bog i mówić przez niego. I może mówić także przez Petera. I mówi.

ale ty w to nie musisz wierzyć, ja wierze, i wielu uwierzy. Petera wybrał Bóg aby głosił o these three things. I on głosi. I bedzie przez to także odrzucony. Jak wielu przed nim.
Odpowiedz z cytatem
krakow
Niezarejestrowany
10:58 06-13-2007

IP: 149.156.xxx.xxx
szkoda ze nie jedziesz na koncert aga
Odpowiedz z cytatem
wieczna fanka
Niezarejestrowany
12:34 06-13-2007

IP: 213.77.xxx.xxx
AGA W, co ty wypisujesz????????? Steele prorokiem, przecież to totalna bzdura!!! Prorok nie przeklina w każdym zdaniu i nie sypia z kobietami dla sexu, a i co ma znaczyć pokazywanie tego wstrętnego jęzora w wywiadach to jest zachowanie proroka??? Myślę, że gość poprostu lubi co jakiś czas na czymś się zafixować, bo wtedy ma cel w życiu teraz akurat to jest Biblia i Bóg. Facet jest inteligentnym romantykiem z przerostem ego w wiecznej depresji. Jak żyła jego matka to myślał, że jest nie zniszczalny i korzystał z życia, a teraz po śmierci najbliższej mu osoby został sam. Biblia łagodzi jego ból , tęsknotę i obiecuje spotkanie z matką w życiu wiecznym. Tego całego jego prorokowania nie brałabym na serio, bo za kolejne 4 lata jak TON wyda nową płytę to może się okazać że Steele będzie opiewał koran albo coś innego. Jeśli o mnie chodzi to mam gdzieś w co Steele wierzy lub nie, ja lubię jego tworczość ale nigdy nie brałam i nie biorę jej dosłownie, nie dokładam sobie zbędnej ideologii do jego muzyki. Lubię też Carnivore, który się reaktywuje tam już Peter nie cytuje na szczęście Biblii ale inne bardziej przyziemne sprawy, druga twarz Steela
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
17:40 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx




szkoda ze nie jedziesz na koncert aga
Napisane przez krakow



------------------
no niestety...
ale sercem bedę przy prawdziwych fanach Petera, którzy przyjmują sobie do serca jego przesłania, niech ten koncert umocni każdego kto ma dobrą wolę przyjąć to co Peter do nas mówi.

czekam na relację z koncertu

Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
17:51 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx




AGA W, co ty wypisujesz????????? Steele prorokiem, przecież to totalna bzdura!!! Prorok nie przeklina w każdym zdaniu i nie sypia z kobietami dla sexu, a i co ma znaczyć pokazywanie tego wstrętnego jęzora w wywiadach to jest zachowanie proroka??? Myślę, że gość poprostu lubi co jakiś czas na czymś się zafixować, bo wtedy ma cel w życiu teraz akurat to jest Biblia i Bóg. Facet jest inteligentnym romantykiem z przerostem ego w wiecznej depresji. Jak żyła jego matka to myślał, że jest nie zniszczalny i korzystał z życia, a teraz po śmierci najbliższej mu osoby został sam. Biblia łagodzi jego ból , tęsknotę i obiecuje spotkanie z matką w życiu wiecznym. Tego całego jego prorokowania nie brałabym na serio, bo za kolejne 4 lata jak TON wyda nową płytę to może się okazać że Steele będzie opiewał koran albo coś innego. Jeśli o mnie chodzi to mam gdzieś w co Steele wierzy lub nie, ja lubię jego tworczość ale nigdy nie brałam i nie biorę jej dosłownie, nie dokładam sobie zbędnej ideologii do jego muzyki. Lubię też Carnivore, który się reaktywuje tam już Peter nie cytuje na szczęście Biblii ale inne bardziej przyziemne sprawy, druga twarz Steela
Napisane przez wieczna fanka




widać, że nie kumasz czaczy  prorok to normalny człowiek, który je, sra, klnie czasem i grzeszy także. Bóg nie wybiera na swoich proroków tylko świętych za życia, ale i wybiera grzeszników. co się tyczy takich grzeszników jak Peter jest to niejeden święty był dużo gorszy od niego. Moge ich wymienić kilka ale to nic wam nie powie. Jeden bł. bartolo Longo był nawet kapłanem szatana w satanistycznym kościele i odprawiał czarne msze, a został błogosławionym Koscioła Katolickiego więc i Peter także ma wielką szanse zostać świętym. Nikt na świecie nie jest bez grzechu.

Mylisz sie wiara Petera jest silna, potwierdza to bardzo dobra znajomość Pisma sw. i odwaga w mówieniu o nawróceniu i świadczeniu o tym swoim obecnym życiem. Także na sprawy seksu Peter ma odpowiedz - jestem katolikiem i sex nie jest dla mnie priorytetem. wywiad z Mystic - jakbyś nie wierzyła.

myśle, że masz po prostu frustrację, ze Peter się nawrocił i nie mozesz sobie z tym poradzić. cóż nie współczuję ci.
Odpowiedz z cytatem
Planescape @
Niezarejestrowany
19:29 06-13-2007

IP: 89.76.xxx.xxx
Jejku jej ale się porobiło... Aga nie wiem jak Ty ale ja wyznaję zasadę że wolność Twojej ręki kończy się tam gdzie zaczyna się nos Twojego sąsiada. Członkowie dwóch największych religii czyli katolicy i muzułmanie(nie będę mówił o podziałach wewnętrznych w tych religiach) mają poczucie \"lepszości\" tudzież większej wiedzy i poznania jakowejś \"fundamentalnej prawdy\". W efekcie cały gros katolików i muzułman sądzi że ich pięści mają trochę więcej możliwości i daleko większy zasięg. Człowiek nie jest lepszy bo mówi że stał się silnie wierzącym człowiekiem(nieistotne w co). Człowiek staje się lepszy jeśli wyznawane poglądy lub religia nie zakładają mu klapek na oczy. A islam i chrześcijaństwo wyrosły i zbudowały na tym swoją potęgę. Dlatego żaden prorok mnie nie przekona, który mówi słowami proroka a nie słowami normalnego człowieka. A Peter miał ciężkie przeżycia więc śpiewa o czym śpiewa i pisze o czym pisze. Jeśli wyciągnie z tego coś dobrego i nie popadnie w przesadny \"moheryzm\" czy katolicką nadgorliwość (a to się powoli zaczyna niestety) to nawet dobrze jeśli tylko mu to pomoże i nie zaszkodzi nikomu innemu. Ale w mojej opinii niewiele jest rzeczy gorszych niż podniecony katolik (lub muzułmanin) próbujący zmieniać świat pod wpływem Bozi. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie od siebie.
Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
21:48 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
Jejku jej ale się porobiło... Aga nie wiem jak Ty ale ja wyznaję zasadę że wolność Twojej ręki kończy się tam gdzie zaczyna się nos Twojego sąsiada.

----------
ja w sumie także wyznaję taką zasadę.



Członkowie dwóch największych religii czyli katolicy i muzułmanie(nie będę mówił o podziałach wewnętrznych w tych religiach) mają poczucie \"lepszości\" tudzież większej wiedzy i poznania jakowejś \"fundamentalnej prawdy\".

-------------
na tym opiera się moja religia na PRAWDZIE, bo tylko prawda może wyzwolić, ale jak powiedział Piłat - a co to jest prawda? dla mnie jest jedna prawda, bo prawda może być tylko jedna. Jaka to chyba wiadomo.



W efekcie cały gros katolików i muzułman sądzi że ich pięści mają trochę więcej możliwości i daleko większy zasięg.
--------------
o ja tak nie sądze, nie popieram przemocy generalnie.



Człowiek nie jest lepszy bo mówi że stał się silnie wierzącym człowiekiem(nieistotne w co). Człowiek staje się lepszy jeśli wyznawane poglądy lub religia nie zakładają mu klapek na oczy.

-------------
mowa niewiele tutaj ma do rzeczy, liczą się czyny.



A islam i chrześcijaństwo wyrosły i zbudowały na tym swoją potęgę.
------------------
islam mało mnie obchodzi a Koscioł zaczynał od 12 kolesi, którzy byli na prawdę kiepscy, ale dzieki mocy Ducha sw mogli stać się podwaliną Koscioła. Oddali zycie za Kosciół i dali przez to świadectwo jak Jezus.



Dlatego żaden prorok mnie nie przekona, który mówi słowami proroka a nie słowami normalnego człowieka.
------------
każdy prorok to normalny człowiek, ale Bóg aby coś powiedzieć posługuje się ludzmi. Nigdy nie wiesz kiedy posłuży się także Tobą


A Peter miał ciężkie przeżycia więc śpiewa o czym śpiewa i pisze o czym pisze. Jeśli wyciągnie z tego coś dobrego i nie popadnie w przesadny \"moheryzm\" czy katolicką nadgorliwość (a to się powoli zaczyna niestety) to nawet dobrze jeśli tylko mu to pomoże i nie zaszkodzi nikomu innemu.
-------------
na pewno nikomu to nie może zaszkodzić...



Ale w mojej opinii niewiele jest rzeczy gorszych niż podniecony katolik (lub muzułmanin) próbujący zmieniać świat pod wpływem Bozi. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie od siebie.
----------------
myślę, ze właśnie Peter zaczął od siebie inaczej nie byłoby DEAD AGAIN.



Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
22:18 06-13-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx




AGA W, co ty wypisujesz????????? Steele prorokiem, przecież to totalna bzdura!!! Prorok nie przeklina w każdym zdaniu i nie sypia z kobietami dla sexu, a i co ma znaczyć pokazywanie tego wstrętnego jęzora w wywiadach to jest zachowanie proroka??? Myślę, że gość poprostu lubi co jakiś czas na czymś się zafixować, bo wtedy ma cel w życiu teraz akurat to jest Biblia i Bóg. Facet jest inteligentnym romantykiem z przerostem ego w wiecznej depresji. Jak żyła jego matka to myślał, że jest nie zniszczalny i korzystał z życia, a teraz po śmierci najbliższej mu osoby został sam. Biblia łagodzi jego ból , tęsknotę i obiecuje spotkanie z matką w życiu wiecznym. Tego całego jego prorokowania nie brałabym na serio, bo za kolejne 4 lata jak TON wyda nową płytę to może się okazać że Steele będzie opiewał koran albo coś innego. Jeśli o mnie chodzi to mam gdzieś w co Steele wierzy lub nie, ja lubię jego tworczość ale nigdy nie brałam i nie biorę jej dosłownie, nie dokładam sobie zbędnej ideologii do jego muzyki. Lubię też Carnivore, który się reaktywuje tam już Peter nie cytuje na szczęście Biblii ale inne bardziej przyziemne sprawy, druga twarz Steela
Napisane przez wieczna fanka


wieczna fanko, dzięki Ci za to co napisałaś! Podpisuję się pod tym obiema rękami i cieszę się, że już sama nie muszę się produkować. Ślicznie wylożyłaś to wszystko co sama o tym myślę


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
22:23 06-13-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
ma-ya lubisz się powtarzać, widzę.. hehe
Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
22:32 06-13-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx




ma-ya lubisz się powtarzać, widzę.. hehe
Napisane przez AGA W


Chyba mi się to od kogoś udzieliło Ty jak widzę też w kółko o tym nawróceniu i proroku.
Ciekawi mnie też bardzo co by powiedział ksiądz na to, że uważasz jakiegoś szarpidruta (wybacz, Peter!) za proroka?


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
09:17 06-14-2007

IP: 83.20.xxx.xxx








ma-ya lubisz się powtarzać, widzę.. hehe
Napisane przez AGA W


Chyba mi się to od kogoś udzieliło Ty jak widzę też w kółko o tym nawróceniu i proroku.
Ciekawi mnie też bardzo co by powiedział ksiądz na to, że uważasz jakiegoś szarpidruta (wybacz, Peter!) za proroka?
Napisane przez ma-ya



mało mnie obchodzi co by powiedział jakiś ksiadz. czy wogóle ktokolwiek inny
Odpowiedz z cytatem
Planescape 

Nadano:
12:16 06-14-2007
Posty:303
Zarejestrowany:
18:13 05-17-2007

IP: 89.76.xxx.xxx
Wiesz Aga ja jakoś nie chciałbym żeby ktoś się mną posługiwał. Choćby Bóg. Bo jeśli Bóg wygląda tak jak wielu Go opisuje to w rzeczywistości wszyscy jesteśmy używani. Osobiście sądzę jednak że mamy się za zbyt ważnych. Wszechświat jest wielki a my zakładamy, każdy z nas osobna, że Bóg ma co do nas jakieś plany i nas używa. Nie za wysoka samoocena jak na istoty błąkające się dość niedługo po tym świecie? Z jednym Aga zgadzam się stuprocentowo - prorocy to tylko ludzie. Albo aż ludzie. Tak jak my wszyscy i dobrze by było to dostrzegać na codzień. Ślepe słuchanie kogoś kogo uważamy za autorytet może się bowiem skończyć przykrym rozczarowaniem... Bo prorocy byli jak mądrze zauważyłaś ludźmi. A ludzie popełniają czasem błędy. Niestety.
"It is sometimes an appropriate response to reality to go insane." - Philip K. Dick

Odpowiedz z cytatem
ma-ya
Typoholik

Nadano:
21:13 06-14-2007
Posty:82
Zarejestrowany:
21:03 06-1-2007

IP: 81.210.xxx.xxx












ma-ya lubisz się powtarzać, widzę.. hehe
Napisane przez AGA W


Chyba mi się to od kogoś udzieliło Ty jak widzę też w kółko o tym nawróceniu i proroku.
Ciekawi mnie też bardzo co by powiedział ksiądz na to, że uważasz jakiegoś szarpidruta (wybacz, Peter!) za proroka?
Napisane przez ma-ya



mało mnie obchodzi co by powiedział jakiś ksiadz. czy wogóle ktokolwiek inny
Napisane przez AGA W


To akurat fajnie, że mało Cię obchodzi co by pomyślał sobie ktoś inny, ale ksiądz? A myślałam, że katolicy jednak powinni słuchać swoich pasterzy, szczególnie w sprawach wiary.


Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
14:50 06-15-2007

IP: 83.20.xxx.xxx



Wiesz Aga ja jakoś nie chciałbym żeby ktoś się mną posługiwał. Choćby Bóg. Bo jeśli Bóg wygląda tak jak wielu Go opisuje to w rzeczywistości wszyscy jesteśmy używani.
-----------
jak nie cchesz to na pewno Bóg Cię nie ''uzyje '' do swojej roboty. To opiera sie na wolnej woli danego człowieka. Jak nie ma zgody to Bóg znika z życia, nie naprasza się ani nie jest nachalny.


Osobiście sądzę jednak że mamy się za zbyt ważnych. Wszechświat jest wielki a my zakładamy, każdy z nas osobna, że Bóg ma co do nas jakieś plany i nas używa.
----------------
mamy sie za zbyt ważnych to prawda, wielu ludzi jest pysznych i wywyższa się, ale tego akurart to Bóg nie znosi. co do planów Boga, ma On zawsze kilka planów, na wypadek, gdyby człowiek chciał sobie powybierać, hehe no i ma zawsze plan awaryjny gdy już wszystko człowiekowi się zacznie sypac.




Nie za wysoka samoocena jak na istoty błąkające się dość niedługo po tym świecie? Z jednym Aga zgadzam się stuprocentowo - prorocy to tylko ludzie. Albo aż ludzie. Tak jak my wszyscy i dobrze by było to dostrzegać na codzień. Ślepe słuchanie kogoś kogo uważamy za autorytet może się bowiem skończyć przykrym rozczarowaniem... Bo prorocy byli jak mądrze zauważyłaś ludźmi. A ludzie popełniają czasem błędy. Niestety.
---------------

owszem jak najbardziej, ale trzeba rozróżnic co dany człowiek mówi, jezeli Peter mówi rzeczy dobre i mówi, że dostał ten przekaż od Boga to ja mu wierzę. Jeżeli zacznie chrzanić o dupie maryny od rzeczy po pijaku np to wiadomo, ze bedzie to tylko jego własny bełkot, na który nie zwróce uwagi. Można dość dobrze rozrónic kiedy przez daną osobę może mówić Bóg, a kiedy szatan, a kiedy ona sama.




Odpowiedz z cytatem
AGA W
Niezarejestrowany
14:54 06-15-2007

IP: 83.20.xxx.xxx
















ma-ya lubisz się powtarzać, widzę.. hehe
Napisane przez AGA W


Chyba mi się to od kogoś udzieliło Ty jak widzę też w kółko o tym nawróceniu i proroku.
Ciekawi mnie też bardzo co by powiedział ksiądz na to, że uważasz jakiegoś szarpidruta (wybacz, Peter!) za proroka?
Napisane przez ma-ya



mało mnie obchodzi co by powiedział jakiś ksiadz. czy wogóle ktokolwiek inny
Napisane przez AGA W


To akurat fajnie, że mało Cię obchodzi co by pomyślał sobie ktoś inny, ale ksiądz? A myślałam, że katolicy jednak powinni słuchać swoich pasterzy, szczególnie w sprawach wiary.
Napisane przez ma-ya



---------------

w sprawach wiary to my słuchamy papieża. opinia ksiedza i czy kogolowiek na temat Petera mało mnie obchodzi. peter moze być szarpidrutem, pijakiem, ale ważne jest tylko to co myśli o nim Pan Bóg, a nie jakiś człowiek. Tylko Bóg zna jego srece.
Odpowiedz z cytatem
thor
Niezarejestrowany
20:18 06-20-2007

IP: 83.12.xxx.xxx
Czytając posty Agi W wnioskuję że nawet Kuba Rozpruwacz(gdyby się ujawnił),Adolf Hitler i Józef Stalin mogli by być świętymi gdyby się nawrócili.Super Zielone Światło dla zbrodniarzy i innych wykolejeńców
Odpowiedz z cytatem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plotkia.pun.pl www.longjugodmt2.pun.pl www.naruto1357.pun.pl www.arka77.pun.pl www.1gbteam.pun.pl